Telefon Numaramız:
0 212 219 44 39

  KAMPANYALAR

  Özel Naturabella Polikliniği

  Genelde,çalışan hanımların ziyaret ettiği merkez, erkeklerin de yoğun ilgisini çekiyor ve bayanlara yapılan tüm uygulamalar erkeklere de uygulanıyor. Yaza doğru zayıflamalar, kışın ise cilt yenileme ve anti aging uygulamaları ve lazer epilasyon sıklıkla tercih ediliyor.

   

  Geleceğe yönelik planlar

   

  Enstitünün yakın gelecekteki planları arasında anti aging’i beslenme, hormon, vitamin ve diyetle birlikte yürütmek bulunmaktadır.

   

   

  NATURABELLA - Özel Naturabella Polikliniği

  Özel Naturabella Polikliniği

   

  Kaliteli hizmet

   

  Doktorların güzellik merkezleriyle yeteri kadar ilgilenmediğini

   

  düşünerek bu konudaki eksikliği gidermek üzere kurulan Naturabella, Nişantaşı’nın en işlek caddelerinden biri olan Abdi İpekçi Caddesi’nde yaklaşık bir senedir hizmet vermeye devam ediyor.

   

  Kişiye özel hizmetin ön planda tutulduğu merkez, büyük bir özenle dekore edilmiş. Dr. Neslihan İbrahimoğlu, enstitüde yöneticiliğinin yanı sıra sertifikalı güzellik merkezi doktorluğunu da birlikte sürdürerek her hastayla yakından ilgileniyor.

   

  Hizmet kalitesinin maksimum olmasının yanı sıra, gerekli hizmetlerin verilmesi konusunun üzerini çizen İbrahimoğlu, “Bu tip merkezlerde, ihtiyacınız olmayan kremlerin çantanıza doldurulmasından ve ihtiyacınız olmayan uygulamaların yapılmasından rahatsızlık duyuyor ve Naturabella olarak bu konuda ki hassasiyetlerini dile getiriyorlar.