Loading...
Loading...
Loading...

info@naturabella.net

(0533) 484 92 02

Dolgu

Anasayfa Dolgu
Dolgu

30’lu yaşlardan sonra cildimizden her yıl bir miktar yağ ve kollajen kaybedilmektedir. İlk olarak gülümseme sebebiyle, burundan ağıza uzanan ve bizleri yaşlı gösteren çizgiler ardından gözaltı yorgunluk çukurları oluşmaktadır. Bunun temel sebebi yüzdeki hacim kaybıdır. Ancak ‘Hyalüronik Asitler’ içeren dolgularla bu kaybı yerine koymak mümkündür. Yüzün adeta destek dokusu işlevini görecek olan dolgu cilde yerleştirildiğinde, yaşlanma belirtileri ciddi oranda azalmaktadır.


Dudakların doğal olarak şekillendirilmesinde, yüz şeklinin belirginleştirilmesinde, burnun zamanla düşmeye başlayan uç kısmının daha kalkık durmasının sağlanmasında, çene, elmacık kemiği, göz altı, yanak, kulak memesinde dolgu mucizeler yaratır.


Doğal durması, maksimum nemlendirme sağlaması, yaşlanma karşıtı ve Antioksidan etkileri sayesinde pek çok güzel kadının ‘minik sırrı’ olan dolgu uygulamalarının, mutlaka bu işin ehli uzman bir doktor tarafıdan yapılması gerekmektedir. Naturabella’da Dr. Neslihan İbrahimoğlu her kişinin yüz yapısına uygun olacak doğallıkta uygulama yapar. Bayanlar kadar erkek yüz estetiği hakkında sahip olduğu bilgi biriki mi ile Dr. Neslihan İbrahimoğlu ‘maskulen’ntarz dolgu tedavisininde de çok başarılıdır.
Amenko ve Avrup’da üretilen en seçkin markalar Naturabella’da uygulanmaktadır. İşlem yarım saat kadar sürer ve gündelik hayatı etkilemez. İz bırakmaz, ağrı yapmaz. Dolgu yapılan bölge anında iyileşir ve 1 hafta sonra en iyi halini alır. Ortalama 1 – 1,5 sene kadar kalıcı olmaktadır.

Yeniliklerimizden Haberdar Olun

Bize Ulaşın

Harbiye Mah, Abdi İpekçi Cad., No: 31/2 34367 Nişantaşı, İstanbul

info@naturabella.net

(0533) 484 92 02

Takip Et

© http://www.naturabella.net. Tüm hakları saklıdır.

Powered by JGN DIGITAL AGENCY