Loading...
Loading...
Loading...

info@naturabella.net

(0533) 484 92 02

Yüz RadyoFrekansı

Anasayfa Yüz RadyoFrekansı
Yüz RadyoFrekansı

Çene altı (gıdı) bölgesinin toparlanması, tüm yüz toparlanması (kolajen uyarımı), cilt sarkmalarına, Liposuction sonrası oluşan düzensizlikleri gidermek için çok etkilidir.

  • Kalıcı Makyaj: Kalıcı makyaj; lokal anestezi ile de uygulanabilen ağrısız bir medikal uygulamadır. Steril ve tek kullanımlık mikro iğneyle doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına yapılan uygulamadır. Anti alerjik ve bitkisel boyalar özellikle cilt için tasarlanmış olup katkı maddesi içermez. Bu işlem sayesinde göz çizgisi, kaş ve dudaklarda doğal cilt rengine uyumlu makyaj yapılmışçasına bir etki sağlanır. Kalıcı makyaj yöntemiyle özellikle sporcular, sahne sanatları ile ilgilenenler, sanatçılar, zamanı kısıtlı iş kadınları ve anneler, her an bakımlı ve makyajlı görünmek isteyenler rahatlığa ve konfora kavuşur.                                               
  • Kaş Şekillendirme: Kişinin yüz yapısına, isteğine ve trendlere göre hareket edilerek kaşa form verilmesi işlemidir.  
  • Kaş Kontür:Microsteril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına uygulanmasıdır. 3D microbladingden farkı tek tek kıl tekniği değil tümden bir kaş altı boyamasıdır.
  • 3D Microblading Kıl Tekniği: Pigmentlerin epidermise yerleştirilmesi klasik kalıcı makyaj kıl tekniğinde kullanılan iğnelerden üç kat daha ince ve çoklu iğneler kullanılarak yapılır. Renk yüzeye yakın yerleştirildiği için net ve çok ince görünür. Her bir kaş tek tek yapılır. 
  • Pudralama Tekniği: Kaşın altına yapılan bir nevi buğulama gölgelendirme efekti işlemidir. Kabuklanma dönemi geçtikten sonra kaş farı görüntüsü verir. Genelde bir bölge kıl oranı az olduğunda başvurulan bir sistemdir. Doğallığı yakalamak adına yardımcı bir tekniktir. Ayrı bir teknik olarak da tavsiye edilebilir. Kullanım süresi biraz daha uzun sürelidir. Daha dolgun kaşlara alışık olan, kaşlarını far ile dolduran kişilere tavsiye edilir.
  • Eyeliner:Tek kullanımlık steril iğne ile doğal ve mineral renkler ile kirpik dibine ince bir çizgi halinde uygulanır. Kalıcılığı sayesinde her akşam göz makyajı silme derdi olmadan sabaha güzel gözlerle uyanılır. 
  • Dudak Kontür ve Renklendirme:Dudak simetrisi belirlenir ve dış çizgisi belirginleştirilir. İsteğe uygun renklerle dudak taranır, ruj sürme gerekliliği ortadan kalkar. 
  • İpek Kirpik:Sentetik maddeden elde edilen tekli ve yumuşak kirpiklerin özel bir yapıştırıcı ile kirpiğin üstüne yerleştirme işlemidir. Uzun, kıvrımlı ve yoğun bir görünüm vererek bakışlar güçlenir. Maskara uygulamaya gerek kalmaz. Uygulama süresi 1-1,5 saattir. 2 veya 3 haftada bir eklemeler yapılırsa uzun ömürlü olabilir. 
  • Kirpik Perması: Kirpiklerin belirli bir süre içinde kalıcı olarak kıvrık kalmasını sağlayan kozmetik işlemidir. 

Kirpik Liftingi:Besleyici keratin bakımı uygulanarak, bigudi kullanılmadan kirpiklerin uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir

Yeniliklerimizden Haberdar Olun

Bize Ulaşın

Harbiye Mah, Abdi İpekçi Cad., No: 31/2 34367 Nişantaşı, İstanbul

info@naturabella.net

(0533) 484 92 02

Takip Et

© http://www.naturabella.net. Tüm hakları saklıdır.

Powered by JGN DIGITAL AGENCY